Admiral Ushakov Maritime Institute

Морський інститут післядипломної освіти ім.контр-адмірала Ф.Ф.Ушакова

Наші послуги
Абітурієнтові
Студентові
Курси для плавскладу
Новини інституту
Новини інституту
Зустріч із кандидатом в Президенти України Капліним С.М.
12 лютого 2019

У Херсоні з робочим візитом побував Народний депутат України, кандидат в Президенти України від партії "Соціал-демократичная партія"

Відомий український політик зустрівся з викладачами та студентами ПЗ "Морський інститут післядипломної освіти ім.Ф.Ф.Ушакова.

Кандидат в Президенти України ...

Традиційний круглий стіл  «Стан сучасного ринку праці робітників морської галузі»
11 лютого 2019

За ініціативи адміністрації та викладачів Морського інституту післядипломної освіти імені контр-адмірала Федора Федоровича Ушакова 23 січня 2019 року було проведено традиційний круглий стіл за темою «Стан сучасного ринку праці робітників морської галузі»

Мета – обговорити проблемні питання, що ...

Кафедра фундаментальної підготовки

1.

Фізичне виховання (факультатив)

2.

Вища математика

 3.

Фізика

4.

Інформаційні технології

5.

Нарисна геометрія та інженерна графіка

6.

Екологія та охорона навколишнього середовища

 7.

Безпека життєдіяльності та основи охорони праці

 8.

Технічна хімія

10.

Технічна хімія та технологія використання робочих речовин

 11.

Технологія матеріалів

 12.

Матеріалознавство і технологія матеріалів

 13.

Теоретична та прикладна механіка

 14.

Теоретична механіка

 15.

Прикладна механіка (ТММ, ДМ, опір матеріалів)

 16.

Гідромеханіка та гідропривід

 17.

Технічна термодинаміка і теплопередача

 18.

Основи термодинаміки, теплопередачі, гідромеханіки

 19.

Суднові комп'ютери та комп'ютерні мережі

 

Кафедра фундаментальної підготовки 

Борчик Євген Юрійович

завідувач кафедри,
к.ф.-м.н., доцент

 

 

 

 Науково-педагогічні працівники на основній роботі

Дебела Ірина Миколаївна

к.с.-г.н., доцент

Кривенко Сергій Вікторович

к.т.н., доцент

Шепель Аліна Юріївна

к.х.н., доцент

Кулєшова Олена Михайлівна

викладач

Бондарець Тетяна Михайлівна

викладач

Назарова Наталія Василівна

методист

Сумісники

 

Вишемирська Світлана Вікторівна

к.т.н., доцент

Івашина Юрій Кирилович

к.ф.-м.н., доцент

Іваненко Сергій Володимирович

викладач

Лобов Олександр Олександрович

к.т.н., доцент

 

 

 

 

 

 

 

 

Кафедра підготовки морських фахівців

 1.

Стандарти міжнародної морської організації

 2.

Метеорологія та океанографія

 3.

Теорія і будова судна

 4.

Теорія і будова судна та рушії

 5.

Навігація і лоція

 6.

Управління судном

 7.

Міжнародні правила попередження зіткнення суден та використання радіолокаційних станцій і засобів автоматизованої радіолокаційної прокладки при розходженні суден

 8.

Автоматизовані комплекси судноводіння

 9.

Міжнародні морські конвенції

 10.

Морська практика

 11.

Географія судноплавства та океанські шляхи світу

12.

Судноводіння на морських і внутрішніх водних шляхах

 13.

Річкові інформаційні системи

 14.

Навігаційно-гідрографічне обладнання водних шляхів і акваторій

 15.

Морехідна астрономія

 16.

Електронавігаційні та радіонавігаційні прилади і системи

 17.

Навігаційні інформаційні системи

 18.

Технологія перевезення вантажів та комерційна експлуатація судна

 19.

Практика несення штурманської вахти

 20.

Управління ресурсами навігаційного містка

 21.

Навігаційно-гідрографічне обладнання водних шляхів та акваторій

 22.

Суднові двигуни внутрішнього згоряння

 23.

Суднові котельні установки

 24.

Суднові допоміжні установки і системи

 25.

Суднові вантажні і палубні механізми

 26.

Суднові турбінні установки

 27.

Автоматизація суднових енергетичних установок

 28.

Основи суднової енергетики

 29.

Основи суднової холодильної техніки

 30.

Суднові холодильні установки та їх експлуатація

 31.

Технічне обладнання та автоматика транспортного судна

 32.

Технічна експлуатація суднових технічних засобів і безпечне несення вахти

 33.

Безпечне управління судновою енергетичною установкою
та менеджмент машинної команди

 34.

Технічне обслуговування і ремонт суднових технічних засобів

 35.

Технічна експлуатація електричного та електронного обладнання транспортного судна

 36.

Технічна експлуатація пропульсивної установки

 37.

Основи електротехніки, електроніки і радіотехніки

 38.

Електротехніка

 39.

Електроніка і електронні засоби управління

 40.

Теоретичні основи електротехніки

 41.

Технологія електричних матеріалів

 42.

Електроніка, схемотехніка та силова електроніка

 43.

Електричні машини

 44.

Теорія електропривод

 45.

Суднові автоматизовані електроприводи

 46.

Електрообладнання суден

 47.

Суднові енергетичні установки і електрообладнання суден

 48.

Суднові енергетичні установки і системи та їх експлуатація

 49.

Суднові допоміжні установки, вантажні і палубні механізми та їх експлуатація

 50.

Автоматизовані гребні електричні установки

 51.

Суднове високовольтне обладнання

 52.

Системи управління енергетичними і загальносудновими установками

 53.

Суднові автоматизовані електроенергетичні системи

 54.

Теорія автоматичного управління

 55.

Суднові технічні засоби навігації та зовнішнього зв'язку

 56.

Внутрішньосудновий зв'язок та сигналізація

 57.

Суднові інформаційно-вимірювальні системи

 58.

Електрообладнання та автоматика транспортного судна

 59.

Обслуговування та ремонт навігаційного обладнання містка та суднових систем зв'язку

 60.

Технічна експлуатація електричного та електронного обладнання транспортного судна

 61.

Технічне обслуговування та ремонт суднових автоматичних систем управління

 62.

Технічне обслуговування та ремонт суднового побутового електрообладнання

 

Кафедра підготовки морських фахівців

 

Пащенко Юрій Вікторович

Завідувач кафедри к.т.н., професор

Науково-педагогічні працівники на основній роботі

П'ятаков Едуард Миколайович

к.т.н., професор

Скороходов Вадим Анатолійович

к.т.н., професор

Сокол Ігор Васильович

к.п.н., професор

Топалов Валерій Павлович

к.т.н., професор

Короленко Євгенія Олександрівна

к.т.н., доцент

Короленко Олександр Валентинович

к.т.н., доцент

Смутко Миколай Устинович

к.т.н., с.н.с., доцент

Плющ Олег Вікторович

к.д.п. доцент

Харлов Володимир Вікторович

к.д.п. доцент

Дендеренко Олександр Олександрович

судномеханік ІІ розряду, к.п.н., викладач

П'ятаков Владислав Едуардович

к.д.п. доцент

Марченко Тетяна Олександрівна

викладач

Рудь Іван Захарович

к.д.п. викладач

Решетняк Юрій Степанович

старший викладач

Штанченко Олександр Володимирович

електромеханік І розряду, викладач

Міліцин Олег Миколайович

к.д.п. викладач

Сумісники

Алексішин Віктор Григорович

к.т.н., професор

Галкун Юрій Ігорович

викладач

Корнелюк Ольга Миколаївна

викладач

Корж Анатолій Карпович

електромеханік І розряду, викладач

Сушко Валентин Олексійович

викладач

Танчевський Сергій Володимирович

викладач

Терех Володимир Олександрович

електромеханік І розряду, викладач

 

Кафедра гуманітарної підготовки

 1.

Українська мова (за професійним спрямуванням)

 2.

Історія та культура України

 3.

Політологія

 4.

Філософія

 5.

Англійська мова (за професійним спрямуванням)

 6.

Англійська мова (факультатив)

 7.

Морське право

 8.

Соціально-психологічна адаптація до умов роботи на флоті

 9.

Економіка морської галузі

 10.

Менеджмент морських ресурсів