Admiral Ushakov Maritime Institute

Морський інститут післядипломної освіти ім.контр-адмірала Ф.Ф.Ушакова

Наші послуги
Абітурієнтові
Студентові
Курси для плавскладу

Підготовка офіцерського складу морських та річкових суден здійснюється за спеціальністю «Річковий та морський транспорт». В межах даної спеціальності передбачається навчання в тому числі за освітньою програмою «Судноводіння», успішне виконання якої дозволить майбутнім фахівцям морської індустрії, здобути необхідну компетенцію судноводія.

Освітня програма «Судноводіння» 

 • Географія судноплавства та океанські шляхи світу
 • Навігація і лоція
 • Морехідна астрономія
 • Теорія та будова судна
 • Управління судном
 • Навігаційні інформаційні системи
 • Електронавігаційні та радіонавігаційні прилади і системи
 • Судноводіння на морських і внутрішніх шляхах
 • Стандарти міжнародної морської організації
 • Міжнародні морські конвенції
 • Міжнародні правила попередження зіткнення суден та використання радіолокаційних станцій та засобів автоматизованої прокладки при розходженні суден
 • Технологія перевезення вантажів та комерційна експлуатація судна

Після закінчення навчання випускник одержує диплом бакалавра, робочий диплом міжнародного зразка та всі необхідні документи для роботи на спеціалізованих суднах, так і на суднах загального призначення без обмежень розмірів суден і району плавання. Навчальний план відповідає Міжнародній конвенції про підготовку і дипломування моряків та несення вахти та Закону України «Про вищу освіту».

Термін навчання на базі повної загальної середньої освіти (денна форма) – 4 роки; на базі рівня  «молодший спеціаліст» — 3 роки. 

Підготовка здійснюється за денною та заочною формами навчання за кошти фізичних та юридичних осіб.

Форма навчання  – денна, заочна

Лабораторно-технічна база:

 1. спеціалізовані та предметні кабінети;
 2. інноваційний навігаційно-тренажерний комплекс, який включає 8 навігаційних мостів, працюючих в одному віртуальному просторі.  Комплекс є інтегрованою системою, яка імітує навігаційний місток, оснащений найсучаснішим обладнанням, що включає радари, систему електронної картографії, модуль контролю за судновою енергетичною установкою, комплекс апаратури ГМЗЛБ, модуль радіонавігаційних систем, систему контролю навантаження судна . Машинне відділення (тренажер) для трьох типів судів. Тренажер розроблений для проведення навчання та напрацювання навичок несення вахти в машинно-котельному відділенні і на центральному посту управління сучасного судна

Під час навчання студенти проходять навчальну і виробничу (плавальну) практики на суднах торгівельного та пасажирського флоту, отримують можливість здобути робочі дипломи вахтових офіцерів. Інститут має договори з сучасними практичними базами, на яких здійснюється закріплення здобутих під час навчання знань, вмінь та практичних навичок.

Неперервне вивчення англійської мови за загальним і професійним спрямуванням протягом 6 семестрів за розкладом обсягом 240 годин. Передбачається додаткове (факультативне) вивчення англійської мови обсягом 720 годин.

Програми вступних випробувань

Хто онлайн

На сайті 8 гостей та відсутні користувачі