Admiral Ushakov Maritime Institute

Морський інститут післядипломної освіти ім.контр-адмірала Ф.Ф.Ушакова

Наші послуги
Абітурієнтові
Студентові
Курси для плавскладу

«Експлуатація суднового електрообладнання та засобів автоматики» 

Рівень вищої освіти — бакалавр (Наказ МОН №1397Л від 30.06.2016р;  Наказ МОН №1405Л від  12.07.2016р.) 

Після закінчення навчання випускник одержує диплом бакалавра, робочий диплом міжнародного зразка та всі необхідні документи для роботи на спеціалізованих суднах, так і на суднах загального призначення без обмежень розмірів суден і району плавання. Навчальний план відповідає Міжнародній конвенції про підготовку і дипломування моряків та несення вахти та Закону України «Про вищу освіту».

Термін навчання на базі повної загальної середньої освіти (денна форма) – 4 роки; на базі рівня  «молодший спеціаліст» — 3 роки. 

Підготовка здійснюється за денною та заочною формами навчання за кошти фізичних та юридичних осіб.

Викладацький склад: підготовку фахівців за спеціальністю “Експлуатація суднового електрообладнання та засобів автоматики” в інституті забезпечують професійні викладачі, більшість із них має багаторічний досвід роботи на морських суднах.

Освітня програма «Експлуатація суднового електрообладнання та засобів автоматики» 

 • Теоретичні основи електротехніки
 • Суднова електроенергетика
 • Методи та засоби боротьби за живучість судна
 • Електричні машини
 • Електроніка, схемотехніка та силова електроніка
 • Теорія електропривода
 • Теорія і будова судна і рушії
 • Суднові автоматизовані електроенергетичні системи
 • Автоматизовані гребні електричні установки
 • Суднове високовольтне електрообладнання
 • Суднові допоміжні установки , вантажні і палубні механізми та їх експлуатація  
 • Технічна експлуатація електричного та електронного обладнання

Лабораторно-технічна база:

 1. інноваційний навігаційно-тренажерний комплекс, який включає 8 навігаційних мостів, працюючих в одному віртуальному просторі.  Комплекс є інтегрованою системою, яка імітує навігаційний місток, оснащений найсучаснішим обладнанням, що включає радари, систему електронної картографії, модуль контролю за судновою енергетичною установкою, комплекс апаратури ГМЗЛБ, модуль радіонавігаційних систем, систему контролю навантаження судна . Машинне відділення (тренажер) для трьох типів судів. Тренажер розроблений для проведення навчання та напрацювання навичок несення вахти в машинно-котельному відділенні і на центральному посту управління сучасного судна
 2. мультимедійний кабінет та кабінет інформаційних технологій у судновій електромеханіці, які обладнані сучасними комп’ютерами;
 3. спеціалізовані та предметні кабінети.

Під час навчання студенти проходять навчальну і виробничу (плавальну) практики на суднах торгівельного та пасажирського флоту, отримують можливість здобути робочі дипломи вахтових офіцерів. Інститут має договори з сучасними практичними базами, на яких здійснюється закріплення здобутих під час навчання знань, вмінь та практичних навичок.

Неперервне вивчення англійської мови за загальним і професійним спрямуванням протягом 6 семестрів за розкладом обсягом 240 годин. Передбачається додаткове (факультативне) вивчення англійської мови обсягом 720 годин.

Програми вступних випробувань

Хто онлайн

На сайті 19 гостей та відсутні користувачі

Популярні матеріали