Font Size

Profile

Cpanel
Наші послуги
Структурні підрозділи
Абітурієнтові
Студентові

Warning: Creating default object from empty value in C:\AppServ\www\components\com_k2\models\item.php on line 481

Міжнародна науково-практична конференція ПЕРШІ УШАКОВСЬКІ ЧИТАННЯ - «РІЧКОВИЙ ТА МОРСЬКИЙ ТРАНСПОРТ: СТАН, ПРОБЛЕМИ, ПЕРСПЕКТИВИ»

Vote it
(0 votes)
Posted by  in: Останні новини

У Морському інституті післядипломної освіти імені контр-адмірала Федора Федоровича Ушакова 7 грудня відбулася Міжнародна науково-практична конференція ПЕРШІ УШАКОВСЬКІ ЧИТАННЯ - «РІЧКОВИЙ ТА МОРСЬКИЙ ТРАНСПОРТ:СТАН, ПРОБЛЕМИ, ПЕРСПЕКТИВИ» 

Захід об’єднав науковців з України, Польщі, Болгарії, які стали співорганізаторами та учасниками цієї знакової для нашого навчального закладу події. 
У своєму вітанні з початком конференції ректор інституту - кандидат технічних наук, професор, віце-президент з питань транспорту та логістики морського, річкового транспорту і морської освіти Українського національного комітету Міжнародної торгової палати П’ятаков Едуард Миколайович сказав: «Вітаю всіх учасників конференції і висловлюю щиру вдячність за увагу до актуальних проблем організації та підготовки фахівців морського транспорту, соціально-психологічній адаптації до умов роботи на флоті. Сподіваюсь, що накопичений спільний досвід стане усім в нагоді під час подальшої науково-дослідницької роботи».
Свої привітання учасникам конференції та сподівання на подальшу співпрацю прислав професор, ректор Варшавської школи менеджменту та післядипломної освіти Волдемар Гайда. Діана Ізворська – доктор, доцент, директор Департаменту мовної та спеціальної освіти Технічного університету – Габрово (Болгарія) побажала усім успіхів та нових наукових досягнень. З Софії (Болгарія) надіслав привітання Нікола Веліков - доктор економічних наук, професор, директор Центру евроосвіти та науки.
Конференція була присвячена актуальним проблемам організації підготовки фахівців морського транспорту, соціально-психологічної адаптації до роботи на флоті і ряду наукових та технічних проблем морської індустрії.
Тематика конференції зацікавила не тільки науково-педагогічних працівників Морського інституту післядипломної освіти, а й науковців вищих навчальних закладів інших міст України. Свої доповіді та тези надіслали науковці Інституту модернізації змісту освіти МОН України (м. Київ), Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова (м. Миколаїв), Херсонського національного технічного університету, Херсонського державного університету, Морського коледжу Херсонської державної морської академії, Херсонського морехідного училища рибної промисловості.

 

 

Last modified on Четвер, 01 березня 2018 15:41

Leave a comment

* Обов'язкові поля